RÜYADA ARSA, ARAZİ, TARLA GÖRMEK

Temaları:

 • Nasip

 • Miras

 • Çocuk

 • Hediye

 • Yalnızlık

 • Plan yapmak

 • Bolluk, bereket

 • Büyük bir fırsat

 • Hamilelik haberi

 • Yeni bir işe girişmek

 • Gelecek vadeden bir proje

 • Sabrın sonunun selamet olacağı

 • Beklenen bir işin olması için süreye ihtiyaç duymak

 

Rüyada boş ve ekilmemiş arsa, arazi ya da tarla görmek

 

Rüyada boş ve ekilmemiş bir arsa görmek gerçek hayatta büyük bir fırsatla karşılaşmaktır. Fakat bu fırsat sadece kabul edilirse rüyayı görene büyük menfaatler sağlayacaktır aksi taktirde kişinin hayatından uçup gidecektir. Rüyada boş arsa gören kişi bu rüyayı gördüğü sıralarda karşısına çıkacak tüm tekliflere dikkat etmelidir çünkü o tekliflerden biri güzel bir gelecek, bolluk ve bereket vadeder.

 

Rüyada Arsa, arazi ya da tarla almak

 

Rüyada arsa alan kişi güç kazanır, evlenir ya da kendine faydalı bir işe başlar. Arsa alan kendine katmış arsa satan ise kendinden eksiltmiştir. Bazı kişiler için arsa almak haneye yeni bir eşya almak, gelin almak ya da yeni bir bireyin haneye girişini müjdeler. Bu rüya haneye bir miktar para girişine ya da aynı hanede yaşayan birinin hayırlı bir iş haberi almasına delalet edebilir.

 

Rüyada arsa arazi tarla satmak

Rüyada arsa satmak bir şeyin ya da bir malın elden çıkması ya da bazı kişiler için verilecek hayırsız bir kayıptır. Bazen boşanma ya da ayrılığa veya artık bize ait olmayacak bir şeylerle vedalaşma vaktinin geldiğine işarettir. Bu rüyanın haneden çıkacak her şeye delalet etme olasılığı vardır. Bazıları için haneden okumak için ayrılacak bir öğrenci, bazıları için vefat edecek bir birey ya da elden çıkacak bir miktar paranın o haneden eksilmesine delalettir.

 

Rüyada büyük bir arsa arazi görmek

 

Büyük arsa ferahlıktır ve darlıktan kurtulmaya işaret eder. İşlerin açılması, hastalıkların iyileşmesi, dar olanın genişlemesi ve kötü olan her ne ise durumun iyiye gidişini müjdeler. Büyük arsa gören kişinin şu anda yaşadığı evden daha büyüğüne taşınması ya da kullandığı arabadan daha büyük ya da daha pahalı olanını alması olasılığı vardır.

 

Rüyada Arsa ölçmek

 

Rüyada arsa ölçen kişi gerçek hayatta parayla ilgili hesap kitap yapar. Bir iş kurmak isteyen kişi rüyasında arsa ölçtüğünü görürse bu işin masraflarına kafayı yorar. Düğün hazırlığı içinde olan kişi düğün masrafları ve organizasyonuyla meşgul olur. Rüyayı gören kişi uğraştığı iş her ne ise onun organizasyonu ve masraflarıyla ilgilenecektir.

 

Rüyada ekilmiş ya da yeşil arsa ya da tarla görmek

Rüyada ekilmiş ya da yemyeşil arsa görmek bolluk, bereket ve güzel haberdir. Bebek isteyen için bu rüya hamilelik haberi iş arayan için yeni bir işin müjdesidir. Rüyada yemyeşil bir arsa gören kişi çok istediği bir murada erer. Ekilmiş arsa aynı zamanda ok yaydan çıktı demektir, henüz olmamış bir şeyin arifesinde olunduğuna haber verir fakat bu hayırlı bir iştir.

 

Rüyada kare şeklinde arsa ya da arazi görmek

Rüyada 4 köşeli kare arsa görmek dört kişiyi ilgilendiren bir duruma işarettir. Bazen 4 kişiyle girilecek ortaklık ya da 4 çocuk arasında eşit şekilde paylaştırılacak mirastır. Bu rüyayı gören kişi için 4 sayısı bir şifredir ve bu durum genellikle 4 kişiyle alakalıdır. Bazıları için 4 kişinin işlediği bir suç ya da bir hatanın 4 kişiyi bağlaması ya da ilgilendirmesine delalettir.

 

Rüyada dikdörtgen şeklinde arsa görmek

Rüyada dikdörtgen şeklinde arsa iki kişiyi ilgilendiren bir duruma işarettir. Bazıları için evlilik ya da evleneceği partnerle tanışmaktır fakat bazı kişiler için bu evlilik aslında bir iş yeri ile birleşme ya da bir kontrata imza atmaktır. Rüyayı gören evlenmeyecek ise aynı haneden birinin evlenmesi ya da evleneceği partnerle tanışması olasılığı bulunmaktadır.

Rüyada yuvarlak arsa, arazi ya da tarla görmek

Rüyasında yuvarlak şeklinde arsa ya da arazi görenin işleri uzar, döner dolaşır tekrar başa gelir. Arsanın yuvarlaklığı çok düzgün ve muazzam ise bu kişinin hanesine bir bebek girer ya da hamilelik haberi alması olasılığı vardır.

Rüyada bir arsada yalnız bulunmak

 

Gerçek hayatta bir yolda tek başına ilerlemenin işaretidir. Bu rüyayı gören kişi büyük bir ihtimalle bir işi devam ettirmek için aradığı desteği bulamaz ve yapmak istediği her ne ise grup çalışması ya da destek olmadan tek başına yapmak zorunda kalacaktır. Rüyasında çevresinde kimsenin olmadığını gören gerçek hayatta da ihtiyacı olduğunda da çevresinde insan bulamaz. Bu rüya aynı zamanda yalnızlık ve kaybetme korkusuna da işaret edebilir. Rüyayı gören kişinin tek başına kalma ya da bir amaç uğruna ilerlerken yanında yol arkadaşı bulamama korkusu yaşama ihtimali de vardır.

 

Kendini kimsenin olmadığı yerde gören kimsenin umduğu bir şeyin olmaması ihtimali de vardır. Bolluk beklerken kıtlık, para beklerken parasızlık, başarı beklerken başarısızlık görme ihtimali bu rüyayı gören için vardır. Bir arayış içinde olan kişi bu rüyayı görürse aradığı kişi, nesne ya da parayı bulamayacaktır. Kendisine çok şeyler vadedilmiş bir kimse böyle bir rüya görürse verilen sözler büyük bir ihtimalle boş ya da karşılıksız kalacaktır. Rüyasında kimsenin olmadığı bir yerde bulunmak fakat sesler duymak dedikodu ya da faydasız konuşmadır. Bu rüyayı gören çok şey duyacak fakat az icraat görecektir.

 

Bir yerde yalnız olduğunu görmek bazı kişiler için farklı olma, dışlanma, bir grubun dışına itilme ya da sosyal statüyü kaybetme korkusudur. Bu rüyayı gören kişi kendini büyük bir ihtimalle bir grubun parçası olarak görmekte fakat ihtiyacı olan bu grup insanı aradığında yanında bulamayacağı korkusunu yaşamaktadır. Bazı kişiler için kimsenin olmadığı bir yerde tek başına bulunmak asosyallik uyarısıdır. Bu tip rüyalar bazen bizi biraz daha insan içine çıkmaya ve daha fazla aktiviteyle uğraşmaya davet eder. Rüyada kalabalık beklerken bir yerde yalnız olduğunu gören kimse gerçek hayatta ihtiyaç duyduğu seyirci ve hayran kitlesini bulamaz ya da bulamama korkusu yaşamaktadır.