top of page

RÜYADA KARIN  YA DA BEL

 

Temaları:

 

 • Aracı olmak

 • İkiye bölünme

 • Yarısına gelmek

 • Ortasında olmak

 • Olayların merkezi

 • Bir durağa varmak

 • İkinci evreye geçiş

 • Birleşme ya da ayrılık

 • Duyguların bastırılması

 • Değişim başlangıç noktası

 • Kadın için hamile kalma arzusu

 • Her şeyin değişmeye başlayacağı sinyalleri

 

Rüyada karın ya da bel

 

Rüyada yarasız beresiz ya da şiş olmayan normal ve düzgün bir karın ve bel bölgesi görmek bir işin başarıyla artık yarısına geldiğimizin haberidir ve sonuna varmayı beklememizi davet edicidir. Bazıları için tam ortada bulunmak ya da olayların merkezinde yer almanın işaretidir. Rüyasında bel bölgesi gören gerçek hayatta bir durağa ya da dinlenme noktasına vararak yoluna kaldığı yerden devam eder. Bu rüya aynı zamanda bir değişimin cereyan edeceğini ve yaşanan olaylarda artık ikinci evreye geçileceğini işaret eder. Bazı kişiler için karın bir işin ya da bir birleşmenin olmasında aracılık ya da arabuluculuk yapacak bir şahısın bir anda rüyayı gören kişinin hayatında belirerek bu işin olmasını sağlamasına işarettir. Çocuk isteyen kadın güzel ve düzgün bir karın görürse yakın zamanda hamile kalma olasılığı bulunmaktadır.

 

Rüyada karnında yara, bere, şişlik, kızarıklık ya da bir çirkinlik görmek

 

Normal bir bel bölgesinin aksine karnını olduğundan çirkin görmek ya da karnında yara, bere, şişlik ya da bir sorun olduğunu gören kişi bir işin ortalarına varacağı sırada bir engelle karşılaşır. Bu rüyayı gören kişinin hayatında bir aracı ya da arabulucu varsa son anda bir aksilik çıkartma olasılığı vardır. Bir mal alım satımı ile uğraşan kişi bu rüyayı görürse yapmakta olduğu pazarlıkta bir pürüz çıkma ve alım-satımın olmaması ihtimali vardır. Bazıları içinse yaralı ya da çirkin karın ayrılık ya da beklenen bir değişimin olmamasıdır. Çocuk isteyen kadın için çirkin ya da yara bereli bir karın görürse hayaline ulaşmak için bir süre daha beklemek zorunda kalabilir.

 

Rüyada karın şişmesi

 

Rüyada karnın normal olmayan, korkunç ya da çirkin bir şekilde şişmesi rüyayı gören kişinin bir sorun ya da hastalığında kötüye gidiş ya da büyüme yaşanacağının işaretidir. Karnı şişen kişi güzel ve olumlu duygular hissediyorsa bu para artışı ya da bir durumda gelişme ya da ilerleme olacağına işaret eder. Bu rüyanın hamileliğe işaret etme olasılığı da vardır.

 

Rüyada karın ağrısı

 

Rüyada karın ağrısı gerçek hayatta çözülemeyen bir sorunun verdiği rahatsızlıkla uğraşmaktır. Karnı ağrıyan kişi bir azar ya da kötü söz işitebilir ya da yaptığı bir hatanın sonuçları kendisini üzebilir. Rüyada karın ağrısının çok uzun sürmesi ve hiç dinmemesi bir sorunun çözümü için hala zaman olduğunu biraz daha sabırlı olmak gerektiğini bize hatırlatır.

 

Rüyada karnı aç olmak

 

Rüyada karnı aç olanın paraya, borca ya da yardıma ihtiyacı vardır. Bu rüyayı gören kişi ihtiyacı olduğundan daha azına sahiptir ya da kaynakları yetersizdir. Bir işe girişen kişi bu rüyayı görürse henüz şartların oluşmadığı ve yeterince kaynak bulunmadığı konusunda uyarıdır ve bu işe girişmek için biraz daha beklemek gerekmektedir. Bazı kişiler için karın açlığı alışveriş yapma arzusuna işarettir.

 

Rüyada beli bükülmek

 

Rüyada belinin öne doğru büküldüğünü gören kişi iyi giden işlerinde ufak bir aksaklıkla karşılaşabilir. Bu rüyayı gören kişinin işlerinde ya da parasında azalma görülebilir ya da iyiye giden bir süreçte az da olsa bir gerileme yaşanabilir. Beli arkaya doğru bükülenin işleri ters döner geçici bir süre uğursuzluklarla karşılaşabilir.

 

Rüyada kendini ince belli görmek

 

Rüyada kendini ince belli gören ve bu durumdan hoşnut olan bir kişinin yükü azalır rahatlar. Fakat sağlıksız ve hasta gibi görünümlü ince bel kayıp ya da hastalıktır. Gerçek hayatta şişman olup da kendini ince belli gören biri bir arzusuna kavuşur ya da bir hediye alarak sevinir. 

 

Rüyada bel bölgesini yağlanmış görmek

 

Zayıf ya da orta halli biri bel bölgesini yağlanmış ve olduğundan daha çirkin bir halde görürse bir durumda kötüye gidiş ya da sahip olunan yük ya da sorumlulukların artması anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi hasta ise hastalığında kötüye gidiş yaşayabilir, bir sorunla uğraşıyorsa sorun biraz daha çözülmez hale gelebilir.

 

Rüyada karnının yarıldığını görmek

 

Rüyada karnının yarıldığını gören ve bundan rahatsız olan bir kişi kaybetmeyi istemediği bir şeyi kaybetme tehlikesiyle karşılaşır. Bir işin başarıyla sonlandırılmasını bekleyen bir kişi bu rüyayı görürse projesini ya da elindeki işi bitirmeden bırakmak zorunda kalabilir.

bottom of page