RÜYADA KÜRTAJ YAPTIRMAK - BEBEK ALDIRMAK

 

Temaları:

 • Ani bitiş

 • Terk etmek

 • Vazgeçmek

 • İptal etmek

 • İstifa etmek

 • Sonlandırmak

 • Ani yön değişimi

 • Yeni bir karar vermek

 • Kurtulmak ve rahatlamak

 • İstemediği halde vazgeçmek

 • Büyüme ve gelişimin durması

 • Yükün ve sorumlulukların hafiflemesi

 • Yola onsuz devam etmeye karar vermek

 • Yeni bir amaç uğruna eskiyi tamamen terk etmek

 

Rüyada kürtaj olmak – Rüyada Bebek aldırmak

 

Rüyada kürtaj yaptırmak en genel anlamıyla yükün ya da sorumlulukların azalmasıyla ilgilidir. Bu rüyayı gören için 2’den 1 eksilir ve geriye sadece bir kalır. Bu rüya hayatımızdan bir şeyi çıkarıp atma kararı verdiğimizde gördüğümüz bir rüyadır. Yükü azalan kişi artık daha hızlı koşabilecektir. Bazıları için kürtaj ani yön değişimi ve çok ani bir şekilde bir şeyden vazgeçmedir. Bazıları içinse yeni bir amaç için belli bir gelişim kaydetmiş eski bir amacı tam anlamıyla bırakmak ve sonlandırmaktır.

 

Rüyasında kürtaj olduğunu gören kimse öncelikle bu kürtajın rüyada kişiyi nasıl hissettirdiğine bakmalıdır. Kürtajdan sonra üzüldüğünü gören istemeyerek de olsa bir şeylerle vedalaşır ya da bir şeyden üzülerek vazgeçmek zorunda kalır. Bu kişi artık hayatta daha hızlı ilerleyecektir fakat yine de bu vedayı hüzünle yapar. Bazı kişiler için rüyada kürtaj yaptırmak istifa etmek ya da bir projeyi sonlandırmak anlamına da gelebilir.

 

Rüyada kürtaj yaptıktan sonra rahatladığını ya da sevindiğini hisseden kişi sürekli kötüye giden ya da büyüyen bir dertten artık kurtulur. Bu kişi hayatıyla ilgili yeni bir karar vermiştir ve bir kişi ya da bir şeyle yolunu ayıracaktır. Bu yol ayrımı kişiyi rahatlatır ve hızını arttırır.

Rüyada kürtajla alınmış bebek görmek

 

Rüyada kürtajla alınmış bir bebek gören ve bundan üzüntü hisseden kişi bir bitişten dolayı kendini suçlu hissedebilir. Bazıları içinse kürtajla alınmış bebek artık bir şey için çok geç olduğunun bir sayfanın hayatımızda tamamen kapandığının hatırlatıcısıdır. Bu rüyayı gören kişi bu bitişi bir an önce kabullenmeli ve bitmiş olan bir şeyleri tekrar geri getirmek için uğraşmamalıdır ve geçmişe set çekip geleceğe bakmalıdır. Olan olmuştur ve zamanı geri almak imkansızdır.

Bazen rüyada kürtajla alınmış bir bebek görmek bugün yaptıklarımızın gelecekte bize zarar getireceğine ve ileride zorunlu bir U dönüşü yapacağımız çıkmak bir sokağa girdiğimize dair uyarıdır. Bu rüya güzel ya da hayırlı bir rüya değildir ve bugün yapılan bir hatanın gelecekte bizi zora sokabileceğine ya da mutlaka bizim tarafımızdan sonlandırılacak faydasız projelerin şu anda bizim tarafımızdan hala sürdürüldüğüne karşı uyarıdır.

Rüya tabirleri - en çok aranan rüyalar

ölmüş anne

otobüs

mezarlık

yurtdışı

yolculuk

öldürmek

hamile

örümcek

eski sevgili

tsunami

Sitemizde ücretli ya da ücretsiz fal bakımı yapılmamaktadır. Lütfen fal baktırma amaçlı iletişim kurmayınız. Bu emaillere cevap verilmeyecektir.  Anlayışınız için teşekür ederiz. 

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

Tarotika.com bir eğlence sitesidir. Bu sitede yazılanların tüm hakları Tarotika.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.