top of page

RÜYADA YURT DIŞINA ÇIKMAK - RÜYADA YABANCI ÜLKEYE GİTMEK

 

Temaları:

 

 • Özgürlük

 • Misafir olmak

 • Kabuğundan çıkmak

 • Farklı olanı denemek

 • İş için bir yere gitmek

 • Alışılmışın dışına çıkmak

 • İş ya da sektör değiştirmek

 • Kendini emin hissetmemek

 • Değişik bir metod denemek

 • Engellerin ortadan kalkması

 • Kendi sularının dışına çıkmak

 • Değişimin başlaması sinyallerini almak

 • Daha önce hiç karşılaşmadığı bir durumla karşılaşmak

 • Daha önce hiç gitmediği bir mekana gitmek ve yabancı hissetmek

 

Rüyada yurt dışına çıkmak

 

Rüyada geçici bir süreliğine yurt dışına çıkmak özgürlüğün artması ve bazı engellerin ortadan kalkarak hareket alanımızın genişlemesiyle ilgilidir. Yurt dışına çıkan rüya sahibi bir engeli aşar ve alışılmışın dışına çıkar bazen de yapmakta olduğu bir işle ilgili bir aşama ilerleme kaydeder. Yurt dışına çıkan gerçek hayatta da kendi sularının ve konfor alanının çok daha ötesine gider ve daha farklı olanı denemeyi başarır.

 

Bazı kişiler için yurt dışına çıkmak yeni bir karar vermektir. Bu karar öyle bir karardır ki kurallar ve sistemin işleyişi bile bu kararı verdikten sonra rüya sahibi için farklı olacaktır. Bulunduğu işi bırakıp yeni bir işe geçmek isteyen biri rüyasında yurt dışına çıktığını görürse yeni şirkette her şeyin çok farklı olduğunu görecektir.

 

Rüyasında yurt dışına giden kişi kendini nasıl hissettiğini de dikkate almalıdır. Kendini huzur ve güvende hisseden kişi bir süreliğine de olsa sorunlarından ve stresten uzaklaşır. Bazıları için yurt dışı bir şeylerden kaçma ve uzaklaşma isteğinin dayanılmaz boyutlara ulaşmasının göstergesidir.

 

Yurt dışına çıkan kişi alışılmışın da dışına çıkar ve olaylara içerden değil dışardan bakar. Bazıları için yurt dışına çıkmak hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığının farkına varmaktır. Bu rüyayı gören kişi büyük bir ihtimalle bir duruma karşı farklı bir bakış açısı benimseyecektir.

 

Rüyasında yurt dışına çıkan kişi üst otoritenin kendisini denetlemediği ya da kendisine hiçbir karışan olmadığı bir yere gider ya da öyle bir ortamda bulunur ve kendini özgür hisseder. Bazıları için alışılmış bir durumun geçici bir süreliğine de olsa değişmesi ya da baskı veya kontrolün azaltılması anlamına gelebilir.

 

Rüyada yurt dışında kaybolmak

 

Rüyada yurt dışında kaybolmak gerçek hayatta bir çözüm yolu arayışına işarettir. Bu rüyayı gören kişi özüne dönmeye ya da anormalleşmiş bir durumu tekrar normale döndürmeye çalışıyordur ve her şeyin kontrolden çıktığını düşünmektedir. Rüyanın sonunda ülkesine döndüğünü gören kişi büyük bir ihtimalle çıkış yolunu bulacaktır. Ülkesine dönmeden uyanan kişi için çıkış yolu mevcut olmasa da farklı seçenekler bulunabilir.

 

Rüyada yabancı bir ülkede bulunmak

 

Rüyada yurt dışında bulunmak rüya sahibinin daha önce bulunmadığı bir ortama ya da yeni bir çalışma sistemine girmesine işarettir. Rüyayı gören kişi için bu rüyadan sonra her şey farklılaşabilir ya da kendini alışık olmadığı bir durumla karşı karşıya bulabilir. Bazı kişiler için rüyada yurt dışına çıkmak anormalleşmiş bir duruma ya da hiç denenmemiş olanı denemeye işarettir.

 

Rüyada yabancı bir ülkede turist olmak

 

Rüyada yurt dışında turist olduğunu gören kişi gerçek hayatta bir yere misafir olur ya da alışılmışın dışında olanı deneyecektir. Bu rüya bazıları için geçici bir görev almaya ya da bir görev için başka bir mekana gitmeye delalettir. Yeni bir işe girmiş kimse kendisini bir yerde turist olarak görürse işinin elinden gitme tehlikesi vardır ya da kendisini o organizasyonun tam olarak bir parçası olarak görmemektedir ve süreye ihtiyacı vardır.

 

Rüyada yurt dışına tatile gitmek

 

Rüyada yurt dışında tatilde olmak stresin azaldığı ve rahat bir döneme girişin simgesidir. Bu rüyayı gören kişi geçici bir süreliğine de olsa kendini olduğundan özgür hisseder ve birinden ya da bir ortamdan bir süreliğine uzaklaşır. Bu rüya aynı zamanda farklı olanı denemekle ve kendi sularının dışına çıkmakla ilgilidir. Rüyayı gören kişi için değişiklik söz konusu olacaktır. Rüyada yurt dışında turist olan aynı zamanda bir durumu geçici bir süreliğine terk eder ya da bir sorundan uzaklaşır.

 

Rüyada yurt dışından gelmek

 

Rüyada yurt dışından ülkeye dönmek öze dönmek, anormal olan bir durumun tekrar normale dönmesi ve bazıları içinse kavuşmadır. Memleketine dönen kişi çok istediği bir kişi ya da arzusuna kavuşur ya da sonuçlanmayan bir işi nihayet sonuçlandırır. Bu rüyayı gören kişi bir haber ya da para bekliyorsa beklediğini alır. İş hayatında teknik ya da metot değiştirmiş bir kişi bu rüyayı görürse tekrar eski çalışma sistemini benimser.

 

Rüyada yurt dışından misafir gelmesi

 

Rüyada yurt dışından bir misafir ya da eve bir hayvan veya objenin girmesi hayatımıza giren yeniliklerin simgesidir. Bu rüyayı gören kişi eve girenin kendisinde bıraktığı etkiye dikkat etmelidir. Eve giren kişide olumlu bir etki bırakıyorsa bazen bu gerçek hayatta eve daha çok para girmesi ya da yeni bir hobiyle uğraşmaya başlamak veya aileye yeni bir üyenin girmesi olarak da yorumlanabilir. Eve giren şey çirkin ya da kötü izlenim bırakan birşeyse o haneye yeni bir sorun ya da borç girmesi olarak yorumlanmalıdır.

bottom of page