top of page

RÜYADA AĞRI GÖRMEK

 

Temaları:

 

 • Ses

 • Sorun

 • Sinyal

 • Mesaj

 • Duyum

 • Hastalık

 • Aksaklık

 • Dedikodu

 • Acı çekmek

 • Azar işitmek

 • Borcun artması

 • Bir haber almak

 • Bitirilmemiş işler

 

Rüyada boğaz ağrısı

 

Boğaz Astrolojide vücudumuzun kafadan sonra ikinci bölümüdür ve temsil ettiği burç Boğa’dır. Boğazının ağrıdığını gören kişi söylediği bir sözden pişmanlık duymuş fakat artık iş işten geçmiş olduğu için bu duruma bir çare bulamayan kişidir. Bazıları içinse bu durum pişmanlık değil aksine ağızdan çıkan bir laf ya da verilen bir emirden sonra işlerin ters gitmesi ya da sonucun beklendiği gibi olumlu olmamasıyla ilgilidir. Boğazı ağrıyan kişi ya dilinin ya da verdiği bir onayın kurbanı olmuş kişidir.

 

Rüyada bel ağrısı

 

Rüyada bel ağrısı aslında rüya sahibine gelen bir uyarıdır. Yaşanan bir durumda çözümü dışarda aramakta olan rüya sahibi aslında olayın merkezine inmeli yani çözümü kendisi bulmalı başka insanları ya da sistemi suçlamaktan vazgeçmelidir. Rüyada beli ağrıyan için çözüm yolu mevcuttur fakat kişi iyi bir beyin jimnastiği yaparak soruna çare bulmalıdır.

 

Rüyada diş ağrısı

 

Rüyada dişi ağrıyan kişinin kardeşi, evladı ya da birinci derecede bir akrabasıyla ilgili mutlaka çözmesi gereken bir sorunu vardır. Ağrıyan dişini çeken kişi büyük bir dertten kurtulur ve rahatlar. Dişinin ağrısını rüyasında bir türlü geçiremeyenin uyandıktan sonra da bu birinci derecede akrabasıyla ilgili halletmesi gereken çok işi vardır ve mutlaka yardım etmelidir. Rüyada ağrıyan dişi kendiliğinden düşen kişinin problemi kendi kendine çözülecektir.

 

Rüyada baş ağrısı

 

Kafa Astrolojide vücudumuzun ilk bölümüdür ve temsil ettiği burç Koç Burcudur. Rüyasında başının ağrıdığını gören kimse öncülük ve liderlik ettiği bir işten dolayı biraz çile çekecektir. Rüyada başı ağrıyan verdiği bir kararın arkasında dursa da durmasa da bu karardan zarar görecektir ve buna bir çare arayacaktır. Kafa aynı zamanda yüksek pozisyondaki yöneticilere de işaret eder. Bir şirkette çalışan kişi bu rüyayı görürse eğer kendisi yüksek bir pozisyondaysa yine verdiği bir kararda başarılı olamayacaktır eğer yüksek pozisyonda değilse müdür ya da patrondan azar işitecektir.

Rüyada bacakların ağrıması

 

Rüyada bacakları ağrıyan kişi için uzak mesafeden ve gurbetten kötü bir haber gelecektir ya da gurbetteki birine yardım etmesi gerekmektedir. Bacaklar bazen gitmek isteyip de gidemediğimiz yerlerin simgesidir bu yüzden rüyasında bacakları ağrıyan kişinin tatile ihtiyacı olması ihtimali de oldukça yüksektir. Bu rüyayı gören kişinin mutlaka gitmesi gereken bir yer vardır. Bu yere ya tatil amaçlı ya da birine yardım amaçlı gitmesi gerekmektedir.

 

Rüyada ellerin ağrıması

 

Rüyada elleri ağrıyan kişi hızlı ve baştan savma yaptığı bir işin hata vermesinden dolayı çile çeker. Ayrıntılara dikkat edilmeden ve özensiz bitirilmiş bir projeden dolayı rüya sahibinin yüksek otoritede oturan bir zattan azar işitmesi ya da eleştiri duyması ihtimali vardır. Eller aynı zamanda vücudumuzun alıp verme işini yaptığımız organlarımızdır bu yüzden el ağrısı alışverişle ilgili moral bozucu bir habere de işaret edebilir. Eli ağrıyan aldığı ya da verdiği bir şeyden ötürü pişmanlık duyacak ya da bir sorun yaşayacaktır. Bazen el ağrısı haram paradan dolayı görülecek zarardan haber verir.

 

Rüyada kalp ağrısı

 

Rüyada kalbi ağrıyan kişi kendisi için çok değerli sevdiği bir insandan üzücü söz işidir ya da onu üzen bir hareket görür. Rüyanın sahibinin kalbi kırılacaktır. Bazen bu rüya bir kişiyle alakalı olmasa da çok sevdiğimiz bir iş ya da bir malın elimizden çıkması ve verilecek bir kayıp sonrası çekilecek üzüntüye işaret etme olasılığı da vardır.

 

Rüyada karın ağrıması

 

Rüyada karnının ağrıdığını gören harcamış olduğu bir paradan ya da sefasını sürdüğü bir işten dolayı pişmanlık çeker fakat rüya sahibi için artık çok geçtir olan olmuş ölen ölmüştür. Bazen karın ağrısı haram paranın fazlasıyla elden çıkacağı ya da hayırsız ve uğursuzluğunun hanede hissedileceğinin göstergesidir.

 

Rüyada sırt ağrıması

 

Sırt vücudumuzun çıplak gözle göremediğimiz tek yeridir ve bu yüzden bilinçaltı diliyle sırtımızdaki ağrı gerçek hayatta görüş alanımız ya da bilgimizin dışında cereyan eden bazı sorunların varlığından bize haber verir. Rüyada sırt ağrısı çekmek gerçek hayatta görüş alanımızın dışında olup biten bazı sorunların yaşantımızı olumsuz etkilemesiyle ilgilidir. Rüyada sırtı ağrıyan kişinin arkasından işler çevriliyordur ya da dedikodusu yapılmaktadır hatta onu sırtından vurmak isteyen bazı düşmanların varlığı bile söz konusu olabilir.

 

Sırt aynı zamanda geçmişte kalanların da simgesidir. Rüyasında sırtının ağrıdığını gören geçmişten bu güne hala süregelen bir sorun ya da bir türlü bitmeyen bir borçla uğraşıyor olabilir. Sırt geçmişten gelen negatif etkilerin bugünümüzü hala etkilediğinin altını çizer ve bazen geçmişe bir set çekmek geleceğe bakmak için şarttır. Asla unutulmaması gereken şudur ki: hep dikiz aynasına bakan önünü göremez. Sırtının feci şekilde ağrıdığını gören kimse kin duyduğu ya da geçmişte kendisine yapılan kötülüklerini affetmediği kimseleri bir an önce affetmeli ve helalleşmelidir.

 

Rüyada ayak ağrısı

 

Ayaklar vücudumuzun tüm ağırlığını taşıyan ve en son organlarımızdır bu yüzden bilinçaltı diliyle en sonuna kadar yaklaştığımız yüzüp kuyruğuna geldiğimiz şeylerin simgesidir. Rüyada ayaklarının ağrıdığını gören bir işin artık sonuna gelmiştir fakat yükü ağırlaşmıştır. Ayaklarının ağrıdığını gören takip ettiği iş her ne olursa olsun sabırlı olmalıdır çünkü o kişi için bitiş çizgisi çok yakındır. Ayaklar Zodiakta son burç olan Balık burcu ile Numerolojide ise 12 sayısı ile temsil edilmektedir ve bu yüzden 12 yani ayaklar bize bir kapanışın müjdesini verir. Tıpkı bir yılın 12 aydan oluşması ve bir saatin 12 dilimi ve Zodiaktaki burçların 12 adet olması gibi ayaklarını rüyasında gören bir başarıya imza atmak üzeredir ve ayak ağrıyor ise  sabırlı olmak gerekmektedir.

 

Ayaklar aynı zamanda gittiğimiz tüm yerleri ve geçtiğimiz tüm yolları temsil ederler. Bu yüzden ayak ağrısı bazı kişiler için bir yola ya da bir yere gitmemiş olmanın verdiği üzüntünün simgesi olabilir. Bu kişi gitmek istediği yer nereyse oraya mutlaka gitmelidir.

bottom of page