top of page

Rüyada Yeni bir Eve Taşınmak

abroad.png

Mesajları:

  • Değişim

  • Geçiş

  • Vedalaşma

  • Başkalaşım

  • Zihinsel geçiş

  • İyileşme

  • Durum değişimi

  • Artık istememek

  • Tanıdık olanı geride bırakmak

  • Farklı bir bakış açısı kazanmak

Rüyada Yeni bir Eve Taşınmak:


Rüyada yeni bir eve taşınmak tanıdık olanı geride bırakarak bilinmeyene doğru ilerlemek metaforudur. Bu tür bir rüyada nasıl bir evden nasıl bir eve taşındığınız yorumu etkileyicidir. Örneğin, daha kötü durumda olan bir evden daha iyi durumdaki ya da daha geniş ve ferah bir eve taşınmak iyileşme, durumun iyiye gitmesi ve yükselme alametidir. Tersine, daha küçük, karanlık ve kasvetli bir eve taşınıyorsanız bu zorlu bir sürece giriş alametidir.


Bir evden taşınma rüyası aynı zamanda zihinsel geçiş ve değişim rüyasıdır. Yeni uğruna eskiyi terk ettiğiniz bir geçiş töreninden geçiyor olabilirsiniz ya da zihinsel olarak değişiyor ve bir daha asla eskisi gibi düşünmeyecek olabilirsiniz. Hatta bu rüya farklı bir bakış açısı kazanmak ya da eski amaçları terk ederek yeni arzular peşinden koşmak işareti de olabilir. Hatta bazıları için yeni bir eve taşınmak bazen eski partnerine ilginin azalarak yeni bir partnere doğru yol almak işareti de olabilir. Yaşamınızda salıverdiğiniz ve gidişine izin verdiğiniz bir şey var ve artık onu istemiyorsunuz.

Yeni bir eve taşındığınız bir rüya yaşamınızdaki diğer yeniliklerin işaretçisi de olabilir. Bu gerçekten de taşınmaya benzer bir yolculuk olacaktır: iş değiştiriyor, şehir değiştiriyor hatta ülke değiştiriyor bile olabilirsiniz. Peki taşınırken yanınızda neleri götürüyordunuz? Götürdükleriniz zihinsel bagajlarınızı sembolize eder. Çok fazla şey götürmüyorsanız daha az yaşam yüküyle yeni bir yolculuk sizi bekliyor. Çok fazla ağır yükle taşınıyorsanız geçmişi tam olarak geride bırakamıyorsunuz çünkü zihinsel yükleriniz de sizinle beraber geleceğe doğru hareket ediyor.


Rüyada Birinci Kata Taşınmak


Çok ilginç bir şekilde rüyalar alemi bazen gizli numerolojik mesajlarla yüklüdür. Tıpkı rüyanızda birinci kattaki bir eve taşınmanız gibi. Bu rüyada bir sayısının gizli enerjisi bulunur ve yeni birşeye başlamak işaretidir. Bir sayısı en yüksek enerjiyle yüklü bir sayıdır ve tüm sayıların babası olan yaratıcılıl sayısıdır. Eğer birinci kata taşınıyorsanız bir şeye (muhtemelen bir projeye) temelden girecek ve onu büyüteceksiniz.

Rüyada İkinci Kata Taşınmak:


İki sayısının numerolojik enerjisini taşıyan bu rüyada bir şeye temelden daha aktif bir şekilde girmenin aksine, başkası tarafından başlatılan bir projeye ortaklık etmeniz ya da bir projenin denge bulmasında fayda sağlayacak işleri yapabilirsiniz. İki sayısı hiçbir zaman yaratıcılığı desteklemez ve eğer bir şeye ikinci aşamadan giriyorsanız daima başka birinin yaratıcılığını destekleyici enerjiyi sunarsınız. İkinci katta bir eve taşındığınız bir rüya da bu desteğe işaret ediyor. Fakat, bu projede önemsiz bir yapı taşı olduğunuz anlamına gelmez.


Üst Kata Taşınmak


Üst katlarda bir eve taşınmak yükselmek ve terfi etmek metaforudur. Daha iyi bir pozisyona geçiyor, gelirinizi arttırıyor ya da daha iyi bir duruma geçiyor olabilirsiniz. Bazen bu rüya daha geniş bir bakış açısı kazanma işaretidir. Tıpkı yukarıdan daha uzağı görebiliyor olmanız gibi bazen bakış açısını değiştirmek çok önemlidir.

Alt kata taşınmak


Bu tür bir rüya daha kötü bir duruma geçiş, gelirin azalması ya da masrafları kısma alametidir. Yaşam bazen sizi daha zorlayıcı bir döngüye atar ve bu zorlu geçişte ödün vermeniz ya da bir şeylerden kısmanız gerekebilir. Eğer rüyanızda zemin kata ya da en alt kata taşınıyorsanız bu bazen iflas ya da bir projenin iptali anlamı da taşıyabilir.

Yorumlar:

bottom of page